Blakkr Ulfr 2017

V sobotu 4.2.2017 naše skupina pořádala již tradiční první akci sezóny. Na účastníky čekalo několik stanovišť – velmi oblíbené obdélníky zrady, které se odehrávají v pozůstatcích sklepení Kunratického hrádku a tedy obvodové zdi limitují účastníky v pohybu a není kam utéct. Dále proběhly mosty, linie, vylepšený drakkar, kláda a volné duely. Níže je pár záběrů pro ilustraci od skvělých fotografů – Šárka Bejdová (sarkafoto.info), Bone Mína, Patrik Čmejla a Foto Geek (https://www.facebook.com/CzechFotoGeek/), kteří i na chodící bitvu obětavě táhnuli velkou foto techniku.Více fotografií naleznete na stránkách fotografů nebo fb stránkách akce https://www.facebook.com/events/724102157745359/.

 

Bitvy se mimo naší skupiny účastnili i přátelé z dalších skupin – mohli jste zde vidět bojovníky ze skupiny Goryničové nebo Midgard a dalších. Bitvu je nutno zakončit kalíškem dobré medovinky, která letos také proběhla.

Blakkr otevírá sezónu a my i naši přátelé si na něm ověřujeme, že naše reflexy jsou stále rychlé, zbraně nerezaví a žízeň veliká. Děkujeme všem za účast a zachovejte nám přízeň přátelé !

 

Váš WG

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *